Akıllı Şehir Çözümleri

Belediyenizin bütçesini ek etkili şekilde kullanabilmeniz için doğru planlama yapmanızı sağlayacak tüm verileri topluyor, analiz ediyor ve size raporluyoruz.

Vatandaşların artan beklentilerine paralel olarak belediyelerin sorumlulukları her geçen gün artıyor. Ama bütçeleri aynı hızda artmıyor.

Mevcut kaynakların etkin değerlendirilmesi için teknoloji kullanımı bir tercih değil mecburiyet.

Şehirleşme hızı kesilmeden devam ediyor. Artan yoğunluk, beraberinde şehir sakinlerinin artan taleplerini getiriyor. Şehirlerde yaşayanlar, ulaşılabilir mercii olarak belediyeleri gördükleri için ulusal hatta küresel denecek problemlerin dahi çözümünü belediyelerden bekliyorlar.

Belediyelerin sorumlulukları artarken bütçeleri taleplere cevap verecek şekilde artmıyor. Hızlı, net ve şeffaf çözümler bekleyen şehir sakinleriyse kaynak sıkıntısını sorgulamadan şikayetlerini cömertçe dile getirmeye devam ediyorlar.

Bu noktada devreye giren teknolojik imkanlar, yerel yönetimlere yepyeni bir fırsat sunuyor:

GERÇEK ZAMANLI VE DOĞRU VERİLERLE PLANLAMA YETENEĞİ

Türkiye’de şehirlerde yaşayan nüfusun toplam nüfusa oranı (Statista.com)

Teknoloji ve otomasyon, vatandaşların taleplerine belirli bütçeler içerisinde en iyi ve en verimli şekilde cevap verebilmek adına çalışan yerel yönetimler için çok önemli bir çözüm noktası haline geldi.

Planlamanızı doğru yapabilmeniz için güncel ve doğru veri gerekiyor. Huma Akıllı Şehir Çözümleri, drone’lar ve üzerlerindeki sensörler ile ihtiyacınız olan verileri topluyor, analiz ediyor ve kolayca inceleyebileceğiniz formatta size teslim ediyor.

İmar, Kentsel Dönüşüm, Fen İşleri, Park Bahçeleri, Etüd Proje, hatta Temizlik İşleri Müdürlükleri dahil olmak üzere tüm belediyeniz, sunduğumuz hizmetlerden faydalanıyor.

Elde ediler güncel veriler ile planlama yaparak belediyenizin bütçeleri en etkin şekilde kullanıyor.

AKILLI ŞEHİR ÇÖZÜMLERİMİZDE DRONE’LAR İLE VERİ TOPLAMA VE ANALİZLERİ

3 BOYUTLU ŞEHİR MODELLEMESİ

Drone ile yapılan havadan çekim çalışmaları sonrası şehrinizin 3 boyutlu modelini çıkarıyoruz.

Tarım Müdürlüğü olan belediyelere, hassas tarım desteği veriyoruz.

Tarımsal arazilerde yapılan ölçümlerde rekolteden ürün kalitesine çok geniş bir yelpazede toplanan veriler, belediyenizin tarım politikasını destekliyoruz.

Yerden ilaçlamanın mümkün olmadığı dönemlerde çiftçilere havadan drone’la ilaçlama desteği veriliyoruz.

Huma Akıllı Tarım Çözümleri’nde hassas tarım alanındaki hizmetlerimiz ile ilgili detayları görebilirsiniz.

Akıllı tarım çözümleri

Hemen bizimle iletişime geçin. Huma’nın Akıllı Şehir Çözümleri uzman ekibi, size nasıl faydalı olabileceğimizi tüm detayları ile aktarsın.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN