“DRONE”LARIN MUHTEŞEM DÜNYASI İLE TANIŞMAK İÇİN SİZİ HUMA AKADEMİ’YE BEKLİYORUZ!


“Gelecek” Geldi ve Büyük Dönüşüm Başladı!

“Drone” olarak da bilinen İnsansız Hava Araçları (İHA’lar) hayatımıza hızlı bir giriş yaparak şimdiden yüz milyar doları aşan küresel bir sektör haline geldi. İnşaattan belediyeciliğe, tarımdan güvenliğe, madencilikten enerjiye ve sağlığa birçok alanda yepyeni ve farklı meslek kolları İHA’lardan faydalanmaya başladı.


İHA’lar Gerçekten İnsansız Bir Teknoloji mi?

İnsansız Hava Aracı tanımındaki “insansız” kelimesi yanıltıcı. Her teknolojide olduğu gibi, İHA’larda da insanlar, yani siz en temel unsursunuz. Drone sektöründe hızlı ve sürekli büyüyen bir yetenek yelpazesi oluştu. Doğal olarak bu teknolojiye erken hâkim olanlar rekabette önemli bir avantaja sahip olacaklar.


İş Hayatınızda da “Drone Çağı”nı Yakalayın!

Sunduğumuz ticari odaklı eğitim programımızla, bu dönüşümün merkezinde yer almanız için ihtiyacınız olan donanımı size kazandırıyoruz. Farklı bir vizyonla işinize yepyeni boyutlar katarak “Drone Çağı”na güvenle adım atmanızı sağlıyoruz. Huma ile yükselmek için hemen bizimle iletişime geçin.

NEDEN HUMA AKADEMİ?

Türkiye’nin Ticari Drone Kullanımı Odaklı Tek Eğitimi

Eğitimlerimizde drone nedir ve nasıl kullanılır konularının çok ötesine geçerek iş hayatınıza yarın sabahtan itibaren yansıtmaya başlayacağınız bir ticari vizyon sunuyoruz.

Sizi Her Yönü ile Gerçek Bir Drone Uzmanı Olacak Bilgiler ile Donatıyoruz

Huma, hepsi kendi alanında uzman personeli ile drone’ların kullanıldığı hemen her alanda size yardımcı olmaya hazır. Huma’da işimiz 7/24 drone çözümleri olduğu için bu sektörün içerisinde yaşıyoruz. Size bir eğitimin ötesinde sektörel bir vizyon sunmayı hedefliyoruz.

Gerçekçi Pratik Bilgiler Veren Eğitim Anlayışı

Huma Akademi’de verdiğimiz eğitimin piyasa gerçeklerine uygun olmasına özen gösteriyoruz. Reklamlarda veya haberlerde dolaşan yanlış bilgilerin dışında kalarak daha yolun başında olan drone endüstrisini size hayal edilen bir dünyada değil olduğu gibi aktarıyoruz. Pil ömürlerinden uzaktan kumandanızın gerçek yeteneklerine ve yasal olarak haklarınızın ne olduğuna kadar sağlıklı uçuş yapmanızı sağlayacak en doğru bilgileri paylaşıyoruz.

EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE HUMA AKADEMİ

Merkezi Eğitim Lokasyonları

Eğitimlerimiz hep merkezi alanlarda veriliyor. Sizleri şehir dışındaki soğuk otel ortamlarına taşımıyoruz. İstanbul’daki Huma ofisimiz tüm İstanbulluların kolaylıkla ulaşabileceği Levent’te, Kanyon AVM’nin hemen yanında bulunuyor. Eğitim mekanlarımızın kalitesi için sosyal medya hesaplarımızdaki paylaşımlara bakabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerindeyiz

Bir seneden kısa bir sürede Türkiye’de 40’ın üzerinde ilde 100’ün üzerinde eğitim verdik. Istanbul merkezimizin yanında Ankara, İzmir ve Antalya şubelerimizi kurduk. 2.000 üzerinde katılımcı, SHGM Onaylı bir eğitim merkezi olan Huma’dan Ticari İHA0 ve İHA1 Drone Pilot sertifikası aldı. Eğitimlerimizin hepsinde aynı kalite standardını tutturmaya özen gösterdik.

EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

HUMA AKADEMİ’DE EĞİTİM FARKI

Geniş İçerik

Yaptığımız işi çok ciddiye alıyoruz çünkü bu sektörün ülkemizde büyümesi gerektiğine ve hayatınızda bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Bu yüzden size özel Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı eğitim kitabını hazırladık. Derslerimizde öncelikli pratik konuları işliyor, arzu edenler ile ek kaynakları paylaşıyoruz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Simülasyon Eğitimi

Havacılığın temeli simülasyondur. Bu yüzden sizin drone uçurma becerilerinizi geliştirebilmeniz için simülasyon eğitimine özel önem veriyoruz. Sizleri farklı simülasyon seçenekleri ile tanıştırıyoruz. En masrafsız şekilde evinizde nasıl çalışabileceğinize dair opsiyonları paylaşıyoruz.

Uçuş Pratiği

Drone kullanabilmeniz için sadece teorik bilgiler ile donatılmanızı ilk eğitimlerimizden beri yeterli bulmadık. Bu yüzden eğitimlerimizde mutlaka sizinle sahaya çıkıyoruz. Size özel alanlarda hiç drone uçurma tecrübeniz olmasa dahi kendinizi rahat hissedip kendi başınıza çalışacağınız seviyeye gelene kadar size drone’u ve uzaktan kumandasını tanıtıyoruz.

Sürekli Eğitim Anlayışı

Drone dünyası hemen her gün yenilikler ile çalkalanıyor. Teknoloji geliştikçe drone’lar farklı kullanım alanları buluyor ve gelişiyor. Takip etmeniz gereken mevzuat sürekli değişiyor. Bu yüzden Huma Akademi’de sürekli eğitim merkezi anlayışını benimsiyoruz. Bizden alacağınız Ticari Drone Pilot sertifikası eğitimi, bizim için eğitim sürecinin sadece ilk adımı. Sınıf eğitimlerimiz tamamlandıktan sonra sizleri eğitim videoları, sektör haberleri ile destekliyor her türlü ihtiyacınız için sürekli yanınızda oluyoruz.

EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER


EĞİTİMLERİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN İLETİŞİM FORMUMUZU DOLDURUN.

DENEYİMLİ HUMA EKİPLERİMİZ EN HIZLI ŞEKİLDE SİZE GERİ DÖNECEKTİR.

Huma'nın Kişisel Verilerin Gizliliği Koşullarını Kabul Ediyorum